PCS | Podnikatelské centrum Slavičín

Firmy zasídlené v Podnikatelském centru Slavičín
     
 

Regionální centrum kooperace, a.s.

Provozovatel podnikatelského centra Slavičí, správce Průmyslového areálu Slavičín, podnikatelské poradenství, dotační management, realizace výběrových řízení v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb.
   
 

Roman Pjajko

Provozovatel eshopu se speciálně upravenými typy detektorů policejních radarů - antiradarů BELTRONICS, které dokáží skvěle detekovat všechny radary používané policií v ČR a svými parametry překonávají běžné neupravené antiradary. V nabídce máme rovněž rušičky laserových měřičů rychlosti - špičku v daném oboru AntiLaser nebo cenově výhodné Blinder a Target. 
 

MgA. Daniel Šenkeřík

 

 

Malíř, sochař, grafik 
   
 

Divadlo SemTamFór

 

Divadlo SemTamFór, o. s. vzniklo v roce 2002. Jako autorské divadlo bylo ovlivněno autory Suchým a Šlitrem, odtud vznikl i samotný název divadla. Ten mimo jiné charakterizuje i jeho dramaturgický koncept a převážně komediální repertoár. V současné době působíme jako zájezdové divadlo s poloprofesionálním souborem. Mezi další aktivity divadla patří organizace krajské postupové přehlídky činoherních a hudebních amatérských divadel a studentského divadla „Valašské Křoví“ ve spolupráci s NIPOS-ARTAMOU. Od roku 2008 pořádáme interní přehlídku divadla SemTamFór, o. s. „Slavičínské padající listí“.
   
  Olga Sudková
Prodej rybářských potřeb a návnad
   
  Jarmila Štěpančíková
Prodejna textilu
   
 

Hana Vachová

 

Českomoravská stavební spořitelna - finanční poradce
 

Navigace

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /www/rckas.cz/pcs.rckas.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /www/rckas.cz/pcs.rckas.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

PřihlášeníReklama

Banner
Regionální centrum kooperace, a.s. nabízí nebytové prostory v centru města k pronájmu za velmi zajímavé ceny. Adresa nebytových prostor Komenského 882, Slavičín (GPS Loc: 49°5'24.321"N, 17°52'22.268"E. Neváhejte nás kontaktovat na tel 737 129 984 nebo rck@rckas.cz.
Banner
Tiskněte kvalitně do formátu A3 v Podnikatelském centru Slavičín za bezkonkurenční ceny. Nabízíme Vám kvalitní barevný tisk do formátu A3, tisk fotografií do formátu A4, tisk vizitek, laminování do formátu A3 a kroužkovou vazbu. Dále nabízíme velkoformátový černobílý i barevný tisk z vlastní předlohy do šíře 42" Grafická příprava a úprava Vašich podkladů na vyžádání. Podklady lze zaslat elektronickou poštou a sjednat termín vyzvednutí. Volejte tel. 737129984, případně rck@rckas.cz.
Reklamu poskytuje Regionální centrum kooperace

Kalendář

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Váš názor

Jaké informace byste uvítali na našem webu?
 

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 4 
Copyright © 2020 PCS | Podnikatelské centrum Slavičín. Všechna práva vyhrazena.
Banner
Banner
Banner
Banner